رئیس دبیرخانه همایش علمی پژوهشی اخلاق و رسانه:

شاهد هم افزایی ارزشمند بیش از چهل نهاد عالی دانشگاهی، حوزوی و رسانه ای با دبیرخانه همایش هستیم.

حجت الاسلام سلمان رضوانی، رئیس دبیرخانه همایش اخلاق و رسانه در گفتگو با ستاد خبری این همایش با اشاره به فعالیت جدی و وسیع، برای پیشبرد غنای علمی همایش گفت: تدوین طرح همایش، برگزاری جلسات شورای سیاستگذاری همایش در قم وتهران، برگزاری شورای علمی همایش، برگزاری جلسات دبیران کمیته های همایش و همکاری در برگزاری نشست های تخصصی از اهمّ این فعالیت ها می باشد.
سلمان رضوانی در ادامه پیگیری رتبه isc، پیگیری مقالات از اساتید و پژوهشگران، پیگیری مصوبات شورای سیاستگذاری شورای علمی و پیگیری و نظارت بر فعالیت های سایر کمیته ها را از دیگر کارهای انجام گرفته در این کمیته اعلام کرد.
وی با بیان ضرورت تقویت همکاری های نهادهای همکار اظهار داشت: قطعا همکاری همه نهادهای همکار در همایش می تواند ما را در برگزاری هر چه بهتر این همایش بخصوص در حوزه غنای علمی آن یاری نماید که بحمدالله شاهد هم افزایی ارزشمند بیش از چهل نهاد عالی دانشگاهی، حوزوی و رسانه ای با دبیرخانه همایش هستیم.
رضوانی در ارتباط با مقالات ارسال شده به این دبیرخانه  بیان داشت: با توجه به تعطیلات تابستانی دانشگاه ها و مراکز و با عنایت به این که موج دوم تبلیغات همایش که با آغاز به کار دانشگاه ها شروع خواهد شد، تاکنون 254 چکیده مقاله به دبیرخانه رسیده است که پیش بینی می شود با شروع سال تحصیلی و با توجه به فرصت باقیمانده این روند افزایش یابد.
رئیس دبیرخانه همایش اخلاق و رسانه به تبیین برنامه های مورد نظر آتی این دبیرخانه پرداخت و  ابراز داشت: برگزاری منظم تر نشست های تخصصی، آماده سازی مقالات جهت ارایه و چاپ و برگزاری هر چه بهتر همایش را از مهم ترین برنامه های پیش رو دانست.
حجت الاسلام سلمان رضوانی در پایان ابراز داشت: از کارهای دیگر مورد نظر پیگیری و نظارت بر اجرای برنامه ها و وظایف محوله به سایر کمیته ها، پیگیری ارزیابی مقالات و دریافت مقالات جدید می باشد.

گفتنی است، علاقه­ مندان برای حضور در این  همایش، می‌بایست اصل مقالات را تا تاریخ 30مهرماه به دبیرخانه همایش به نشانیscem@irc.ir ارسال نمایند.