زمان برگزاری همایش اخلاق و رسانه تغییر کرد.

به گزارش ستاد خبری دبیرخانه همایش اخلاق و رسانه، زمان برگزاری همایش علمی پژوهشی "اخلاق و رسانه" که بنا بود در تاریخ هفتم و هشتم آذرسال جاری برگزار شود تغییر کرد.

حجت الاسلام سلمان رضوانی، رییس دبیرخانه همایش، با اعلام این خبر گفت: شورای سیاست‌گذاری همایش به منظور ایجاد مهلت لازم برای پژوهشگران رسانه ای و ارزیابی دقیق مقالات، زمان برگزاری این همایش را به 21و22 آذر ماه تغییر داد.

رییس دبیرخانه همایش اخلاق و رسانه با اشاره به استقبال گسترده اساتید و پژوهشگران و ارسال تعداد قابل توجهی از مقالات علمی پژوهشی به دبیرخانه این همایش بیان داشت: پیش بینی ما این است که همزمان با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی دانشگاه­ها و مراکز علمی پژوهشی، شاهد افزایش تعداد مقالات علمی در موضوعات همایش خواهیم بود.

وی افزود: برنامه افتتاحیه این همایش ملی 21 آذرماه در سالن مرکز همایش­های سازمان صدا وسیما در تهران و اختتامیه آن در تاریخ 22 آذر سال جاری در قم برگزار می شود.

حجت الاسلام سلمان رضوانی ابراز داشت: ارائه مقالات برتر و نشست های تخصصی با حضور اساتید و پژوهشگران برجسته حوزه و دانشگاه و مدیران سازمان صداوسیما از برنامه های این رویداد عملی به شمار می آید.

وی با دعوت از پژوهشگران حوزه دین و رسانه برای حضور علمی در این همایش علمی پژوهشی بیان داشت: علاقه­مندان برای حضور در این  همایش می‌بایست چکیده‌های خود را تا هفتم مهرماه و اصل مقالات را تا تاریخ 30مهرماه به دبیرخانه همایش به نشانیscem@irc.ir ارسال نمایند.